Vítejte ve Varvažově

Firemní akce snů

Jsme Zdenda a Marti a víme, jak je důležité mít prima místo pro firemní akci. Založili jsme a řídili několik firem, organizovali akce pro týmy a realizovali jsme tisíce pronájmů pro klienty. Naše chalupy k pronájmu v jižních Čechách přesně splňují to, co sami očekáváme od místa pro firemní offsite.

Už znáte termín?

Víme, jak důležité je najít správný termín, kdy s kolegy vyrazit mimo město. Podívejte na náš kalendář dostupnosti a hned uvidíte, která chalupa k pronájmu a kdy je ještě volná. Kozlovna pro 5 lidí, Šulcovna pro 10 lidí a Lodge pro 10 lidí. Nebo se nám ozvěte, vymyslíme to společně.

Když hledáte zázemí pro firemní akci

Dejte nám o sobě vědět, naše tři chalupy u Orlíku jsou na teambuilding skvělé místo. Můžete mít jednu, dvě i všechny tři. Domluvíme všechny podrobnosti a potvrdíme si termín. 

Tři chalupy

Můžete mít jednu, dvě i tři. Kromě zahrady u chalup máte k dispozici také velkou 3ha zahradu s jezírkem hned pod chalupou.

Pejsek-friendly

Když jsou vychovaní pejsci součástí týmu, nemůžou zůstat doma, to je jasné.

WiFi i káva

Ani na offsite nemusíte být úplně off. Wifi i Nespresso kávovar jsou tu pro vás.

Jídlo a grilování

Rádi vám zajistíme snídani, oběd i večeři a oblíbené jsou také grilovací balíčky. Když budete chtít, zajistíme vám i grilování s šéfkuchařem.

Parkování

K nám se vejdete i s auty. Místa na parkování máme dost pro všechny vaše kolegy.

Jako doma

Ručníky, povlečení i vybavená kuchyně jsou jasná věc. Na přání umíme catering i grilovačku.

Tipy na výlety

Na Orlíku i Zvíkově jste za 10 minut a máme pro vás další prověřené tipy, kam vyrazit.

Více informací

Podívejte se na naše chalupy

Pronajměte si tu, která se vám líbí nejvíc. Nebo klidně všechny. Společně mají kapacitu 25 osob a jsou kousek od sebe, takže poskytují skvělé zázemí, i když vás je víc.

Kozlovna

Skandinávská jednoduchost
2
počet ložnic
5
maximální počet osob
80
plocha domu v m2
2 900 Kč
cena za noc během letní sezóny 29. 6. - 31. 8., min 7 nocí (so-so)
2 900 Kč
cena za noc mimo letní sezónu, min. 3 noci
6 000 Kč
cena za noc mimo letní sezónu, min. 2 noci
počet ložnic
2
maximální počet osob
5
plocha domu v m2
80
Nejoblíbenější

Šulcovna

Venkovský moderní styl
3
počet ložnic
10
maximální počet osob
164
plocha domu v m2
4 200 Kč
cena za noc během letní sezóny 29. 6. - 31. 8., min 7 nocí (so-so)
4 200 Kč
cena za noc mimo letní sezónu, min. 3 noci
7 000 Kč
cena za noc mimo letní sezónu, min. 2 noci
počet ložnic
3
maximální počet osob
10
plocha domu v m2
164

Lodge

Africký styl pro milovníky exotiky
4
počet ložnic
10
maximální počet osob
149
plocha domu v m2
4 200 Kč
cena za noc během letní sezóny 29. 6. - 31. 8., min 7 nocí (so-so)
4 200 Kč
cena za noc mimo letní sezónu, min. 3 noci
7 000 Kč
cena za noc mimo letní sezónu, min. 2 noci
počet ložnic
4
maximální počet osob
10
plocha domu v m2
149

Během letní sezóny od 29. 6. do 31. 8. pronajímáme chalupu jen na celý týden (so-so), ale jinak vám rádi uděláme kalkulaci i na kratší pobyt, minimálně 2 dny. Vždy tak, abyste dopředu věděli, kolik vás to bude stát.

Jak si u nás svůj teambuilding užili ostatní hosté?

V chalupě mě bavil kout s gaučem a krbem, je tam příjemné posezení, ať je léto nebo zima. Protože jsme v Kozlovně byli v létě, užili jsme si hlavně grilování na zahradě a všudypřítomný klídek, kdy slyšíte akorát koníky na protějším pozemku. Klidně bych sem jezdila na vlastní chalupu.

Lída B.

S manželem se nám líbila nejen chalupa, ale i celé okolí a rádi se sem vrátíme. Všechno čisté a je vidět, že rekonstrukce byla udělaná citlivě, takže prostory neztrácejí svého původního ducha. Navíc jste v zeleni, do lesa je to pár kroků, co víc si přát.

Iveta V.

Hledali jsme místo na krátký teambuilding pro naší společnost. Již od poptávky jsme byli nadšeni z rychlé, vstřícné komunikace, z bezproblémové možnosti dohodnout různé doplňkové služby. Samotné objekty i jejich okolí jsou vkusně, uživatelsky velmi dobře vybavené, okolí malebné.

Naďa P.

Rádi o vás uslyšíme!

Stačí, když nám o sobě vyplníte pár údajů a my se vám co nejdříve ozveme, abychom vám zodpověděli všechny vaše otázky.
Zavolejte nám
Napište nám

Jak to v chalupách žije, co tam dělat i jak si je užíváme my sledujte na Instagramu @prazdninysnu.

Kudy k nám?

Najdete nás U Mostu 54, Varvažov u Písku.

Pokud přijíždíte od Čimelic, dáte se za starým mostem doleva a stále nahoru až na rozcestí. Přímo před sebou uvidíte Šulcovnu. Když se vydáte ostře doprava mírně nahoru, po levé ruce uvidíte nejprve Lodge a hned za ní Kozlovnu.

Prověřené tipy, kam na výlet i  do kavárny

Do 30 minut i 30 kilometrů. Sami máme rádi, když na dovolené i výletech dostaneme lokální tipy co vidět, ochutnat a neminout. Proto jsme pro vás dali dohromady, co nás v blízkém okolí Varvažova a domků baví, kam rádi jezdíme i co milují naše děti.

Obora s daňky v Blatné

Hned po jakékoliv cukrárně (haha) je to top místo na výlet pro naše děti. Obora ve stylu anglického parku, kde se volně procházejí daňci, je

Kavárna Upekla

Kavárna Upekla se nachází v centru Písku v areálu městské knihovny, která je citlivě a moc hezky zrekonstruovaná. Moc nás bavil vnitroblok, kde je zahrádka

Město Písek

Najdete zde řadu prima kaváren i restaurace. Kromě Upekla, kterou zmiňujeme samostatně, nás baví kavárna Do Nebe – mají pěkný interiér i zahrádku ve vnitrobloku

Krokodýlí zoo v Protivíně

Unikátní expozice krokodýlů, která není jinde k vidění. Vznikla na základě soukromého chovu a celý koncept je vybudovaný v ekologickém stylu. 30 km, Protivín Detail

Zážitkový park Zeměráj

Zeměráj tvoří archeoskanzen raně středověké vesnice a celý koncept je pojatý jako dobrodružné putování pro malé a velké. Na ploše 9ha se nacházejí různá stanoviště

Hrad Zvíkov

Zvíkov je královský hrad na soutoku Otavy a Vltavy, je celoročně přístupný a na hradbách jsou krásné výhledy do okolí. 5 km, Zvíkov Detail na

To je vše! Další tipy na výlety právě připravujeme.

Víte, že snový čas si můžete ve Varvažově užít i se svojí rodinou? Mrkněte, proč jsou naše chalupy skvělé místo na prázdniny s dětmi.