Lodge

Lodge je zařízená v africkém stylu s trofejemi exotických zvířat. Má rozlohu 149 m2. V přízemí je kuchyně s krbovými kamny, kde můžete lenošit, ložnice i obývák se vstupem na zahradu, v patře jsou tři další ložnice i kuchyňka.

Originální africký styl pro 10 osob

Chalupa v soukromém údolí s koupacím jezírkem i krásným parkem. Ideální pro rodinu i přátele.

4x ložnice

dvakrát 1x postel a 1x manželská postel a 2x manželská postel

3x koupelna

2x se sprchou a wc, 1x s vanou

3x toaleta

1x v přízemí, 2x v patře

vybavení pro děti

dětská postýlka, židlička, nočník, vanička, nádobí

gril a posezení v pergole

10x židle, 1x lavice, 2x stůl a slunečník i gril na dřevo i uhlí

2x kuchyně

3x parkovací stání

Přízemí

1. patro

A to není všechno!

Lodge má oplocený pozemek a pár kroků od chalupy je tříhektarový park s koupacím jezírkem i skluzavkou a houpačkami, kde se vyřádí nejen děti. V chalupě je možné topit krbovými kamny nebo topením a během tropických dnů je zde díky staletým širokým zdem velmi příjemně. Součástí vybavení je i fén, pračka, žehlicí prkno a žehlička, ventilátor. Kuchyně je vybavená tak, abyste pohodlně uvařili i naservírovali vše, co máte rádi. O mytí se postará myčka, kávu si můžete připravit v Nespresso kávovaru. Po domluvě si s sebou můžete vzít pejska.

Lodge má oplocený pozemek.

V chalupě je myčka, pračka, žehlička i fén.

Vychovaného pejska si můžete vzít s sebou.

Užijete si koupací jezírko a houpačky pro děti.

Máme Nespresso kávovar, Netflix i knihovnu.

Okolí chalup je bohaté na výlety a tady najdete všechny tipy na místa i kavárny, které máme my sami rádi.

6 300 Kč
cena za noc během letní sezóny
15. 6. - 15. 9., min 7 nocí (so-so)
6 300 Kč
cena za noc mimo letní sezónu
min. 3 noci
7 000 Kč
cena za noc mimo letní sezónu
min. 2 noci

Během letní sezóny od 15. 6. do 15. 9. pronajímáme chalupu jen na celý týden (so-so), ale jinak vám rádi uděláme kalkulaci i na kratší pobyt, minimálně 2 dny. Vždy tak, abyste dopředu věděli, kolik vás to bude stát.

Co všechno zahrnuje cena za pobyt a jak se platí?

V ceně je zahrnutá celá chalupa se zahradou i přístup do 3ha parku s 1000 m2 koupacím jezírkem pár kroků od chalupy.
Dále cena zahrnuje DPH, elektrickou energii, dřevo na gril, úklid před/po, lůžkoviny, ručníky, internet, náklady na odvoz odpadků, parkování, Netflix.

Jakmile se domluvíme na podrobnostech pobytu, vystavíme vám do 3 pracovních dní fakturu na 50 % celkové ceny pobytu. Po jejím uhrazení vám vše závazně rezervujeme.

Zbývajících 50 % ceny bude zaplacené nejpozději 30 dní před příjezdem na základě vystavené faktury.

V den příjezdu si od vás v hotovosti vybereme vratnou kauci za chalupu, která je 7000 Kč. V den odjezdu vám ji vrátíme v plné výši zpět, pokud bude objekt vrácen ve stavu, v jakém byl předáván, tedy bez škod.

Platí se také poplatek obci, který je 20 Kč na dospělou osobu a den.

Výše storna závisí na době, kdy budete chtít pobyt stornovat. Storno poplatek se počítá z celkové ceny pobytu.

Více než 60 dní před příjezdem – 20%

60-30 dní před příjezdem – 50%

Méně než 30 dní před příjezdem – 70%

Příjezd je možný od 15:00 do 17:00, případně se vám pokusíme vyjít vstříc i v jiný čas, jen nám o tom prosím dejte vědět předem, děkujeme. Po příjezdu chalupu společně projdeme, vše si ukážeme a vysvětlíme a převezmeme vratnou kauci.

Protože musíme chalupy uklidit a připravit pro další hosty v rozmezí pár hodin, doba odjezdu je do 10:00. Vždy se společně domluvíme na přesném čase, kdy si chalupu převezmeme zpět.

Tady se můžete podívat, kdy máme v Lodgi ještě volno.

Rádi o vás uslyšíme!

Stačí, když nám o sobě vyplníte pár údajů a my se vám co nejdříve ozveme, abychom vám zodpověděli všechny vaše otázky.
Zavolejte nám
Napište nám
Sledujte náš příběh na Instagramu @prazdninysnu.

Kudy k nám?

Najdete nás U Mostu 54, Varvažov u Písku.

Pokud přijíždíte od Čimelic, dáte se za starým mostem doleva a stále nahoru až na rozcestí. Přímo před sebou uvidíte Šulcovnu. Když se vydáte ostře doprava mírně nahoru, po levé ruce uvidíte nejprve Lodge a hned za ní Kozlovnu.

Prověřené tipy, kam na výlet i  do kavárny

Do 30 minut i 30 kilometrů. Sami máme rádi, když na dovolené i výletech dostaneme lokální tipy co vidět, ochutnat a neminout. Proto jsme pro vás dali dohromady, co nás v blízkém okolí Varvažova a domků baví, kam rádi jezdíme i co milují naše děti.

Obora s daňky v Blatné

Hned po jakékoliv cukrárně (haha) je to top místo na výlet pro naše děti. Obora ve stylu anglického parku, kde se volně procházejí daňci, je

Kavárna Upekla

Kavárna Upekla se nachází v centru Písku v areálu městské knihovny, která je citlivě a moc hezky zrekonstruovaná. Moc nás bavil vnitroblok, kde je zahrádka

Město Písek

Najdete zde řadu prima kaváren i restaurace. Kromě Upekla, kterou zmiňujeme samostatně, nás baví kavárna Do Nebe – mají pěkný interiér i zahrádku ve vnitrobloku

Krokodýlí zoo v Protivíně

Unikátní expozice krokodýlů, která není jinde k vidění. Vznikla na základě soukromého chovu a celý koncept je vybudovaný v ekologickém stylu. 30 km, Protivín Detail

Zážitkový park Zeměráj

Zeměráj tvoří archeoskanzen raně středověké vesnice a celý koncept je pojatý jako dobrodružné putování pro malé a velké. Na ploše 9ha se nacházejí různá stanoviště

Hrad Zvíkov

Zvíkov je královský hrad na soutoku Otavy a Vltavy, je celoročně přístupný a na hradbách jsou krásné výhledy do okolí. 5 km, Zvíkov Detail na

To je vše! Další tipy na výlety právě připravujeme.